Kolacja z pokazem gotowania? Chcesz zobaczyć przygotowywanie każdego dania od podstaw? Chcesz poznać tajniki i sekrety szefa kuchni? Pragniesz poznać różne kuchnia świata i sposoby na przygotowanie dań, którymi zaskoczysz każdego? Już teraz możesz to zaplanować, nie przeszukując reszty internetu, już znalazłeś to, co potrzeba. Prywatny Live Cooking z szefem kuchni w Twoim domu!
Pokaz gotowania w domu jest idealnym rozwiązaniem dla osób, które kochają gotowanie i lubią dobre jedzenie. 

Pokaz gotowania w domu? Warsztaty kulinarne w domu?


– chcesz uatrakcyjnić spotkanie z przyjaciółmi pokazem gotowania, mogę zorganizować dla Ciebie kolację z live cooking,
– masz ochotę dokształcić się z gotowania, zorganizuję dla Ciebie prywatne warsztaty kulinarne,
– w gronie znajomych lubicie gotować i szukacie nowinek, przygotuję dla Was kolację z gotowaniem i poszerzycie swoje kulinarne horyzonty,

Kulinarna atrakcja na niezapomniany wieczór. Zaskocz bliskich.

Jeżeli kochasz jedzenie i gotowanie, jesteś ciekaw, jak przygotowuje się dania w najlepszych restauracjach i chciałbyś zobaczyć to na żywo, to pokaz gotowania jest na to idealnym sposobem. Jest to idealne rozwiązanie na kulinarne uatrakcyjnienie wieczoru w gronie znajomych, czy celebracji ważnej uroczystości z najbliższymi.

Może to być zarówno live cooking podczas niezobowiązującego przyjęcia, na którym pokażę, jak przygotować idealne risotto, usmażyć najlepszego steka, czy jak prostym daniem zaimponować swoim Gościom. 
Jeżeli planujesz wyjątkowy wieczór, mogę przygotować np. pokaz deseru z użyciem ciekłego azotu, czy malowania na lustrach, niesamowita atrakcja, która na długo zostanie w pamięci, pobudzając wszelkie zmysły i zapewniając najlepsze doznania kulinarne.

Możesz poczuć się jak podczas oglądania kulinarnego show, z tą różnicą, że całość dzieje się tuż obok Ciebie, w Twojej własnej kuchni, na żywo! 

Jedzenie jest najprzyjemniejszą rzeczą w życiu! Pozwól sobie i korzystaj z tej przyjemności! Zamów live cooking.